Dokonalý relax

Turecko:
Exotický ráj

Letenky do Turecka

Do Turecka můžete vycestovat autem, autobusem nebo nejčastěji využívaným způsobem - leteckou dopravou. Vzhledem k větším vzdálenostem je letecký zájezd velice oblíbený a s vysokým komfotem a pohodlím se dostanete do země za několik málo hodin.

Na této stránce najdete podrobný vyhledávací formulář levných letenek, který je neustále aktualizován a je napojen na rezervační systém cestovní agentury Invia. Proces vyhledávání a následné rezervace letenek je tak velice snadný. Pokud máte rádi cestování na vlastní pěst, jistě si z široké nabídky vyberete. Níže uvedený formulář slouží pouze k rezervaci samotných letenek. Pokud chcete objednat kompletní letecký zájezd včetně ubytování a dalších služeb, pokračujte kliknutím na zelené tlačítko "Vybrat zájezd do Turecka" v horní části stránky.

Do volných políček formuláře zadejte požadované údaje a stiskem tlačítka "Vyhledat" zobrazíte aktuální nabídku letenek. Nasledně můžete přejít k přímé rezervaci on-line.

- Vybrat zájezd do Turecka -

Užitečné údaje:

Turecko leží v Malé Asii a z menší části také v Evropě. Pobřeží země omývají Středozemní, Egejské a Černé moře. Na celkové rozloze 780 580 km² žije více než 68,1 milionu obyvatel a převládají sunnitští muslimové. Hlavním městem je Ankara. Země není členem Evropské unie. Tureckou měnou je lira (TRY). Úředním jazykem je turečtina.

Dále doporučujeme:

Vyberte si z široké nabídky zájezdů k moři. Mezi nejoblíbenější patří také zájezd do Itálie, která zaujme bohatou kulturou a písčitými plážemi, zájezd do Chorvatska, které se chlubí průzračným mořem a krásnou přírodou nebo třeba zájezd do Bulharska, kam k Černému moři každoročně přijíždí nespočet turistů z různých koutů světa.